KOTOHOLIC fotoblog o Kocie

To była świadoma decyzja: BIERZEMY KOTA DO DOMU! Od dnia 28.07.2011r życie nie jest już takie jak dawniej : dzięki Kitce kocham koty, uwielbiam fotografować koty, mogę mówić o kotach godzinami ... też tak masz? Witaj w klubie... w klubie KOTOHOLIC, fotoblog o kocie! Będzie mi miło, jeśli zostawisz jakiś ślad: mail, komentarz, lajk.

Wpis

czwartek, 31 lipca 2014

tęsknię

dwa dni temu minęły 3 lata, jak mieszkamy z Kitką.

prawda jest taka że mimo iż ona ciągle fizycznie jest z nami, to często o niej zapominam, nie poświęcam jej czasu, nie pogłaszczę tyle co kiedyś. cały mój czas i moje myśli zabiera mój syn, dziś już ośmiomiesięczny.

owszem, dam jej rano śniadanie, wieczorem zmienię wodę w misce, sprzątnę kuwetę przy okazji bycia w łazience. załatwię jej opiekę na czas naszego wyjazdu. ale... to już nie jest ta sama relacja, co kiedyś. ona zdaje się rozumieć o co chodzi, lub może sobie tylko tak wmawiam, że ona wie.

dlatego też nie wzięliśmy do domu żadnego małego, ślicznego koteczka, z tych które spotkaliśmy na urlopie. cudne były, ale wiedzieliśmy oboje, że nie dalibyśmy takiemu kotku tego samego uczucia, którym obdarzyliśmy Kitkę 3 lata temu. zakochaliśmy się w całej małej puchatej trójce, ale rozsądek wziął górę.

poza tym nie chcieliśmy serwować Kitce stresu związanego z przybyciem nowego kociaka, byłoby trudno przeprowadzić prawidłowe "dokocenie", nie byłoby gdzie odizolować kotka itd itp.

gdy byłam w ciąży, kotka dała mi mnóstwo okazji by nacieszyć się jej bliskością, często kładła się kolo mnie, masowała mi biodra, ugniatała brzuch lub uda. potem nagle stop. teraz cieszy mnie każdy moment, gdy śpi z nami na łóżku, w nogach, łasi się w kuchni prosząc o chrupki lub - tak jak się zdarzyło teraz po powrocie z wakacji - położyła się nam u stóp, gdy siedzieliśmy na kanapie przed tv.

od czasu, gdy syn raczkuje, walczy z nim o pudła, oboje lubią je tak samo :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
noirdesir2
Czas publikacji:
czwartek, 31 lipca 2014 01:02

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość monikacookies and cat napisał(a) z *.as13285.net komentarz datowany na 2014/07/31 01:43:15:

  pieknie ujete...
  jeszcze troche synus podrosnie, pojdzie do szkoly i bedziesz mogla znow poswiecac wiecej uwagi kitce:)

 • Gość Vivka napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2014/07/31 12:58:17:

  nie martw się, ona już jest dorosła, i tak czy inaczej mniej tej uwagi potrzebuje, sama przychodzi, jeśli tego chce... najbardziej tęskni jak Was długo nie ma, ale pewnie ten czas przesypia spokojnie :)

 • starakamienica napisał(a) komentarz datowany na 2014/09/02 19:50:36:

  Z naszym kotem jest podobnie.. Cóż, już nie jest jedynym "pieszczochem" w domu.. Uwielbiam jak z nami śpi, a łasi się bardzo, widać, że brakuje mu czułości.. :(

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

PustaMiska - akcja charytatywna free counters Akcja: Nie kradnij zdjęć!

Opcje Bloxa