KOTOHOLIC fotoblog o Kocie

To była świadoma decyzja: BIERZEMY KOTA DO DOMU! Od dnia 28.07.2011r życie nie jest już takie jak dawniej : dzięki Kitce kocham koty, uwielbiam fotografować koty, mogę mówić o kotach godzinami ... też tak masz? Witaj w klubie... w klubie KOTOHOLIC, fotoblog o kocie! Będzie mi miło, jeśli zostawisz jakiś ślad: mail, komentarz, lajk.

Wpis

środa, 19 grudnia 2012

kot i dziecko, cz.2.

Dziś niemowlak był u nas w domu. Kicia przejawiała zainteresowanie umiarkowane. Do dziecka zbliżała się na bezpieczną odległość, oczy miała zdziwione i wielkie niczym spodki, a wózek od początku był ciekawszy niż samo dziecko. Gdy już go całego obwąchała i wskoczyła do niego z kilka razy, dała spokój. Zainteresowanie wzrosło na nowo, gdy niemowlak został ułożony do snu w wózku. Osobiście, gdyby to było moje dziecko, pozwoliłabym kotu na więcej swobody i gdyby chciał poleżeć w wózku z maluchem, pozwoliłabym. Kitka natomiast siedząc na szafce zaglądała do wózka, pomału łapkami opierała się o brzeg wózka (cały czas kontrolowałam ruch kota) i gdy dziecko się w nim poruszyło czy "zagaworzyło", kotek cofał się z rezerwą. Ani przez chwilę nie czułam wrogości ani rodzącej się agresji ze strony kota w stosunku do mojej malutkiej siostrzenicy :)

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
noirdesir2
Czas publikacji:
środa, 19 grudnia 2012 20:35

Polecane wpisy

 • wiosno, hop, hooop!

 • dziecko i kot - wpis kolejny

  pewnego dnia Staś zasnął w pozycji na brzuszku. pozwoliłam mu na to i czuwałam przy nim. Kitka też przyszła poczuwać razem ze mną. wprawdzie dzieliło ją kilkadz

 • koci look

  nasz syn, który lada moment (de facto ma być za miesiąc, nie wcześniej) przyjdzie na świat, ma się rozumieć, wyrośnie na miłośnika kotów. a co mu w tym pomoże?

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość Vivka napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/12/20 18:53:33:

  A tu Cię popieram, ale dlatego że znam dobrze Twoja Kitkę i też bym jej zaufała :), ja-druga siostra :)

 • Gość katzebemol napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/12/22 10:57:02:

  Ale to urocze!
  Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

PustaMiska - akcja charytatywna free counters Akcja: Nie kradnij zdjęć!

Opcje Bloxa